2015

W lipcu 2015 r. ukazała się płyta CD "Chór Wychowanków harcmistrza Władysława Skoraczewskiego pod dyrekcją Krystyny Stańczak-Pałygi". Album jest nagrodą za zdobycie przez Chór pierwszego miejsca w VII Ogólnopolskich Juwenaliach Trzeciego Wieku w kategorii Muzyka/Chóry. Prezentowane na płycie utwory są podsumowaniem dotychczasowej działalności zespołu - znajdują się na niej piosenki z dawnego repertuaru CZA ZHP, jak również nowe utwory, specjalnie zaaranżowane dla obecnego Chóru.

W grudniu 2015 r., w Studio Koncertowym Polskiego Radia S1 im. W. Lutosławskiego, odbył się jubileuszowy koncert z okazji 70. lecia powstnia CZA ZHP.

Koncert rozpoczął się od ceremonii wręczenia pani dyrektor Krystynie Stańczak-Pałydze Srebrnego Krzyża Zasługi za działalność społeczną i charytatywną. Uroczystej dekoracji dokonał wojewoda mazowiecki pan Zdzisław Sipiera. Odznaki za działalność społeczną i zasługi dla Polskiego Związku Chórów i Orkiestr otrzymali członkowie Rady Chóru: Marzenna Kazimierczuk, Teresa Kamińska, Małgorzata Przeździecka, Dariusz Młynarski, oraz dyrygenci: Krystyna Stańczak-Pałyga i Tadeusz Niećko. Specjalną Odznakę Honorową Fundacji Wychowanków hm. Władysława Skoraczewskiego otrzymała pani Daria Iwińska.